Організація дитячих свят в Києві

Програми для дітей 2-4 роки

Замовляйте дитячі свята для дітей 5-8 років

Тематичні вечірки для дітей 9-14 років

КРІО ШОУ

Найбільш видовищне Кріо Шоу від Smiles для діток – холодна VS гаряча суміш. Якщо Ви хочете влаштувати незабутнє свято для дитини і всієї родини, тоді обов'язково замовте захоплююче Кріо Шоу.

Крио шоу детям

Химическое шоу

ПАПЕРОВЕ ШОУ

Думаєте вашої дитини вже нічим здивувати? Помиляєтесь! Ми пропонуємо влаштувати незабутнє "Паперове Шоу", яке стало легендою. Замовляйте найкращі дитячі свята у нас і 100кг сріблястого метафану вже на Вашому святковому порозі!

ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК

Перед чим не можуть встояти дітки? Звичайно ж перед бульбашками, а якщо вони величезних розмірів і різних форм? Наше Шоу мильних бульбашок дуже яскраве, емоційне і динамічний – це дитяче свято гарантовано сподобається всім діткам на 100%, як маленьким, так і дорослим.

Шоу мыльных пузырей

Химическое шоу

ХІМІЧНЕ ШОУ

Активним, веселим і розумним дітям дуже сподобається "Хімічне шоу". Наші ефектні номери і веселі експерименти приведуть їх в неймовірний захват і ейфорію, а також здивують батьків. (Як же багато ми не знаємо про хімію) 🙂

Організація дитячих свят в Києві

Дитячі роки – це найкращий час, який залишається в нашій пам'яті на все життя. Недарма найщасливіші і радісні моменти родом із нашого дитинства. Звичайно, запам'ятовується кожному своє, комусь ігри у дворі, відпочинок на морі, похід в зоопарк або цирк, але дитяче свято вже точно не забудеться ніколи! Адже найкращі спогади, яскраві і непідробні емоції – все це свято для дітей, коли забуваєш про все на світі і поринаєш у світ чудес і фантазій!

З появою в сім'ї дітей свята стають невід'ємною її частиною. Кожна дитина з нетерпінням чекає того моменту, коли відкриються двері в загадковий світ веселих і захоплюючих пригод. А дорослі роблять все можливе, щоб їхні діти залишилися задоволеними: щороку відзначають дні народження, організовують різні заходи, запрошуючи до себе маленьких гостей. Все це Ви, шановні батьки, робите на підсвідомому рівні, не тільки щоб побалувати своїх малюків, але й щоб навчити їх чомусь корисному:

  • Організація дитячих свят з сюжетом допомагає творчому, розумовому і навіть фізичного розвитку, самореалізації та адаптації в соціумі. Адже в такий спосіб немовля приймає участь у будь-якій грі, змагається зі своїми друзями.
  • Будь-яке дитяче свято є хорошою винагородою за хорошу поведінку або інші досягнення малюка, при цьому встановлюється і зростає авторитет батьків в його очах.
  • Дитячі свята приягують добро, розвивають в дітях кращі якості, загартовують характер майбутнього лідера.

Але організація дитячого свята – це не така вже й проста задача, як здається на перший погляд, вона потребує кваліфікованого і досвідченого підходу. Тому найкращим подарунком для своєї дитини буде замовити дитяче свято у професіоналів, людей, покликаних дарувати дітям радість і посмішки. Тому що тільки грамотно організоване свято стане тим дивом, яке щороку з нетерпінням чекають ваші діти.

Кращі свята для дітей в Києві

Дитячі свята Київ – перше, про що подумає люблячий батько, вирішивши подарувати своєму чаду найкращі моменти життя. І якщо Ви замислюєтеся над питанням, як у Києві організувати краще свято для дітей, тоді Ви потрапили за адресою в дитячий клуб Smiles. Адже організація дитячих свят у Києві – це не тільки наша спеціалізація, це те, чим ми живемо, це наше покликання!

Наша молода і дружна команда допоможе влаштувати будь-яке свято для дітей будь-якого віку, з нами організація дитячих свят пройде на найвищому рівні. День народження, Новий рік, свято в саду або в школі стане яскравим, веселим, найкращим святом у світі! Велика різноманітність розважальних програм не залишить байдужим жодну дитину і його батьків, адже ми пропонуємо найцікавіше, те що люблять діти: костюмоване шоу, ростові ляльки, шоу мильних бульбашок, дивовижна хімія і багато іншого.

З нами організація свят для дітей та їх батьків, стане приємним і захоплюючим заняттям, ми допоможемо вам втілити в реальність всі дитячі мрії та фантазії, подарувати дитині незабутню і захоплюючу подорож у світ казки і справжнього свята!

Замовте яскраве свято для своєї дитини у smiles.org.ua

У дитячому клубі Smiles для вас організують кращі дитячі свята в Києві! Тут зібралися люди, які вірять, що гра – це основа світу. Адже недарма знаменитий політичний діяч Франції Шарль де Голль коли робив свій перший крок, граючись. А відому американську співачку Крістіну Агілеру мама вчила говорити з допомогою дитячих віршиків і пісеньок.

Перше слово, перша написана буква – це чудеса, якими природа нагородила дітей. Дорослі можуть допомогти їм здійснити лише з допомогою гри. Давно відомо, що людина отримує свої головні знання і враження у період від народження і до п'яти років. Далі будь-які вміння можуть розвиватися лише на основі інформації, отриманої в дитинстві.

Так давайте разом зробимо дитинство вашої дитини самим цікавим і захоплюючим, подаруємо їй чарівний казковий світ щирої радості і веселощів, світ яскравих фантазій і барвистих спогадів!